Велики Црљени видели чудо – једанаест голова за полувреме

© Sputnik / Лола ЂорђевићФудбалска лопта
Фудбалска лопта - Sputnik Србија, 1920, 30.04.2022
Фудбалери ТЕК Слоге победили су БСК из Борче 7:5 у утакмици Српске лиге Београд, и то је вероватно најчуднији резултат који сте чули ове године.
Спутњик и РТ - цензура  - Sputnik Србија
ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Због учесталих хакерских напада и ометања сајта Спутњик Србија и наших канала на Фејсбуку и Јутјубу, све вести пратите и на каналу Спутњик Србија на Телеграму и преко мобилне апликације која ради неометано, а коју можете преузети са овог линка, а видео садржај на платформи „Одиси“ (odysee.com), као и на платформи „Рамбл“ (rumble.com).

У нижими лигама могући су разни резултати, али чак и тамо не виђа се често да на утакмици падне дванаест голова, од тога једанаест у другом полувремену.
Меч је одигран у Великим Црљенима, градском насељу у општини Лазаревац, и навијачи на овом сусрету присуствовали су спектаклу.
Слога је повела у 30. минуту преко Лазовића и са минималном предношћу домаћина отишло се на паузу. Шта се на паузи дешавало, не знамо, али у наставку је пало чак 11 голова!
У просеку на свака четири минута падали су голови, што је скоро па математички немогуће.
Слога је повела 5:0, гости су смањили на 5:1, па је домаћин повећао на 6:1 и то се све десило до 70. минута. Потом је уследило затишје пред буру – и то праву буру.
Виђен је спектакуларан финиш у ком су постигнута четири гола за четири минута, од 85. до 89. минута за коначних 7:5.