Чукарички није могао против Твентеа

© Фото : ФК ЧукаричкиФК Чукарички, утакмица са Сумгаитом
ФК Чукарички, утакмица са Сумгаитом - Sputnik Србија, 1920, 04.08.2022
Фудбалери Чукаричког поражени су у првом мечу 3. кола квалификација за Лигу конференције. Твенте је гостовао у Београду и показао Брђанима разлику у квалитету за тријумф од 3:1 (3:0). Мада, може београдски тим да жали за неким пропуштеним приликама.
Мобилна апликација Sputnik на српском језику - Sputnik Србија
Пратите Спутњик и на летовању

Спутњик Србија неометано можете читати широм Европе на мобилној апликацији коју ћете пронаћи ОВДЕ. Апликацију такође можете преузети и путем линка apkfab.com

Овај дуел био је решен већ после 45 минута, мада Чукарички може да буде задовољан неким периодима игре у току меча.
Твенте је дошао на стадион Партизана, на коме се играо сусрет, са доста самопоуздања, а то је све показао и головима Ротса у 8, Влапа у 31. и Бренета у 43. минуту осигурао победу на полувремену.
Мора се рећи да ни Чукарички није био без шанси, покушавали су Брђани, али је Твенте показао Брђанима на чему би могли да раде и на шта да обрате пажњу. Разлика у квалитету била је очигледна.
Чукарички је у 59. минуту преко Ковача успео да постигне погодак, потпуно заслужено, те да унесе мало динамике у сусрет.
На крају Чукарички није имао снаге да дође до још једног поготка.
Квинси Мениг, Партизан - Sputnik Србија, 1920, 04.08.2022
Столица се још клима – Кипрани из корнера „ранили“ Партизанове европске снове /видео/