Роналдо, упознај династију Станковић: Декијеви синови заједно на терену у дресу Интера

© AFP 2023 / PAU BARRENAАлександар Станковић
Александар Станковић - Sputnik Србија, 1920, 27.07.2023
Фудбалери Интера и Ал Насра ремизирали су са 1:1 у припремној утакмици у Осаки, а пажњу су привукли синови прослављеног Дејана Станковића Александар и Филип.
Чувени српски фудбалер, а данас тренер Дејан Станковић ових дана има разлога буде поносан, јер синове гледа у сениорском тиму Интера за који је током каријере он одиграо 231 утакмицу.
На припремама у Јапану Интер је снаге одмерио са Ал Насром који је предводио Кристијано Роналдо, али Филип Станковић успео је до 72. минута када је замењен да сачува мрежу од прослављеног Португалца.
Ал Наср је повео голом Абдулрахнама Гареба у 23. минуту,а у 44. минуту изједначио је Давиде Фратези.
Док је голман Станковић напуштао терен у 72. минуту у склопу четвероструке измене у игру је ушао везиста Станковић односно Декијев син Александар који је са само 17 година добио прилику да игра против Роналда.
Филип је четири године старији од Александра, али је такође остварио велики успех што је добио шансу да буде први голман и тако се докаже.
Обојица су чланови младих репрезентација Србије.
Матеус Салдања - Sputnik Србија, 1920, 27.07.2023
Партизан „разбио касицу“ – и ангажовао Бразилца! /видео/
Стара фудбалска лопта - Sputnik Србија, 1920, 27.07.2023
Званично – Колубара одбијена, Суперлига почиње са 16 клубова
Звезда - Фиорентина, пријатељска утакмица - Sputnik Србија, 1920, 27.07.2023
Италијани у шоку због резултата из Београда: „Звезда – јака, концентрисана, у форми!“