Интер има све веће поверење у Филипа

© Фото : Јутјуб/ФК ИнтерФилип Станковић
Филип Станковић - Sputnik Србија, 1920, 01.08.2023
Фудбалери Интера савладали су Пари Сен Жермен резултатом 2:1, а на голу италијанског клуба свих 90 минута био је Филип Станковић, млади српски голман и син Дејана Станковића.
У оквиру припремних утакмица Филип Станковић се одлично показао најпре против Ал Насра са којим је Интер ремизирао, али је млади српски голман тада замењен у 72. минуту.
У пријатељској утакмици против Пари Сен Жермена Станковић је добио шансу да на голу проведе свих 90 минута и примио је само један гол од Витиња у 63. минуту.
Француски клуб имао је већи посед лопте, био је офанзивнији, а имао је више шутева ка голу односно три у оквир гола, а млади српски голман одлично је интервенисао и тако се показао у најбољем светлу.
Син Дејана Станковића почео је на голу све три припремне утакмице и сада је јасно да нтер ве више поверења има у Филипа који је у италијанском клубу од 2021. године, али је две сезоне провео на позајмици у Волендаму.
Добре околности за Станковића јесу што је Андре Онана прешао у Манчестер јунајтед, па би то значило да може да добије прилику.
Ђенаро Гатузо - Sputnik Србија, 1920, 01.08.2023
Невероватна прича фудбалског ратника: „Отац ми је запретио да ће ме пребити ако не потпишем“