Ђоковић гледао Јувентус и одличног асистента Филипа Костића /видео/

© AP Photo / Antonio CalanniФилип Костић, Душан Влаховић
Филип Костић, Душан Влаховић - Sputnik Србија, 1920, 11.11.2023
Најбољи тенисер у историји Новак Ђоковић присуствовао је победи Јувентуса над Каљаријем у Торину од 2:1, а асистент код оба гола био је Филип Костић.
Наравно, Ђоковић је у Торину како би играо Завршни турнир, а није пропустио шансу да присуствује утакмици Старе даме.
Костић је прво асистирао Бремеру код гола Јувентуса у 60. минуту, а онда је и извео корнер после кога је погодио Данијеле Ругани десет минута касније.
Каљари је смањио у 75. минуту, али то је било све.
Ђоковић је овога пута донео срећу и Јувентусу и Филипу Костићу. Душан Влаховић је у игру ушао са клупе у 66. минуту, али није се уписао у листу стрелаца.
Наставио је Ђоковић тако, после Париза, Београда и других градова, да обилази велика спортска дешавања.
А и самог га чека једно такво где ће играти Завршни мастерс турнир за ову 2023. годину. Прави спектакл у најави.
„Задовољство је гледати два мајстора својих заната на делу. Срећно даље браћо и хвала што представљате Србију у свету“, написао је Ђоковић.