Дебакл Партизана – ТСЦ направио невероватан резултат у Хумској

© Фото : ФК ПартизанФудбалери Партизана
Фудбалери Партизана - Sputnik Србија, 1920, 25.11.2023
Фудбалери Партизана претрпели су тежак пораз у 16. колу Суперлиге од ТСЦ-а из Бачке Тополе у Хумској резултатом - 0:4 (0:3).
Играо се тек трећи минут, а Александар Ћирковић изводио је корнер за ТСЦ и тим ударцем успео је да затресе мрежу Партизана. Нико од црно-белих није успео да реагује и Ћирковић је постао стрелац спектакуларног гола.
Да није у питању само грешка, већ дефинитивно лош дан београдског тима показало се после само осам минута када је Ћирковић још једном извео корнер, а овога пута лопту је захватио Немања Стојић који је погодио за 2:0.
Бледи Партизан остао је шокиран и црно-бели никако нису успевали да озбиљније запрете противничком голу. Гости који су били пуни самопоуздања у 33. минуту поново су добили шансу, а центаршут поново је извео Ћирковић.
Још једном је то урадио одлично, а сада је та лопта стигла до Милана Радина који је гостима донео великих 3:0.
Пауза није помогла Партизану, није се превише тога променило на терену, а то се јасно видело већ у 50. минуту када је ТСЦ кренуо у контранапад. Александар Јовановић је истрчао, али није довољно далеко послао лопту која је стигла до Уроша Миловановића који постиже гол са 18 метара удаљености.
Са убедљивих 4:0 ТСЦ је на крају славио, мада су црно-бели имали среће јер су гостима у финишу поништена два гола због офсајда.