Филип „пакује“, Душан „закуцава“ – после месец дана! /видео/

© AP Photo / Antonio CalanniФилип Костић, Душан Влаховић
Филип Костић, Душан Влаховић - Sputnik Србија, 1920, 23.12.2023
Фудбалски репрезентативци Србије Филип Костић и Душан Влаховић су најавили излазак из кризе и повратак у праву форму у утакмици њиховог Јувентуса против Фрозинонеа у италијанској Серији А.
Филип Костић је био стартни крилни бек у тиму Јувентуса и својој екипи је допринео већ у 12. минуту.
Костић је асистирао за гол младом турском фудбалеру Кенану Јилдизу, који је у стартној постави заменио Влаховића.
Ипак, пошто је Фрозиноне успео да изједначи у 51. минуту, тренер Макс Алегри је морао да убаци у ватру Влаховића.
Иако константно сумња у њега, Италијан је све карте морао да баци на српског фудбалера који му је узвратио голом.
У 81. минуту Влаховић је постигао погодак за предност од 2:1, а у 90. је његов други погодак поништен због офсајда.
Влаховић је последњи гол за Јувентус у Серији А постигао против Интера пре нешто мање од месец дана, док је Костић асистирао за гол у мечу пре тог када је ривал био Каљари.