Мајсторије Душана Влаховића – „левица“ ради пуном паром /видео/

© AP Photo / Marco AlpozziДушан Влаховић
Душан Влаховић - Sputnik Србија, 1920, 16.01.2024
Српски фудбалер Душан Влаховић постигао је леп гол за Јувентус против Сасуола. Погодио је левицом из места за 1:0 у 15. минуту, а онда и из слободног ударца за 2:0 у 37. минуту. На крају је било 3:0.
На овај начин поново је показао да се налази у доброј форми. Један од атрактивнијих погодака Влаховића у Серији А.
Добио је српски нападач лопту на око 17 метара од гола противника, наместио се и погодио баш онде где је желео за велико славље домаћих навијача.