Влаховић не престаје да даје голове /видео/

© AP Photo / Marco AlpozziДушан Влаховић
Душан Влаховић - Sputnik Србија, 1920, 27.01.2024
Српски фудбалер Душан Влаховић наставио је сјајну серију добрих игара и голова. Овога пута је против Емполија погодио у 50. минуту за 1:0. На крају је дуел завршен резултатом 1:1.
Поново је показао какав осећај за гол поседује и најбоље се снашао после једног корнера.
Играо се 50. минут, када се Влаховић најбоље снашао у гужви, налетео на одбијену лопту и закуцао је у мрежу за вођство Старе даме, и то са играчем мање.
Раније је Милик добио црвени картон, али ни то није спречило Влаховића да постигне нови погодак.
Влаховић је тако наставио своју голгеретску форму, јер је на последње две утакмице такође тресао мреже.
Влаховић је до сада на 21 мечу за Јуве дао 11 голова уз две асистенције.