Митровић двоструки стрелац за Ал Хилал – а онда се повредио /видео/

© FAYEZ NURELDINEАлександар Митровић
Александар Митровић - Sputnik Србија, 1920, 30.03.2024
Српски фудбалер Александар Митровић показао је какав нападачки осећај поседује и у првих 27 минута игре постигао је чак два гола на гостовању Ал Шабабу у дресу Ал Хилала за преокрет и предност од 2:1! Лоша је вест да се потом и повредио и напустио игру.
Утакмица је завршена победом Ал Хилала од 4:3. Трећи погодак постигао је Сергеј Милинковић-Савић.
Просто је невероватно са којом лакоћом Србин тресе мреже у Саудијској Арабији. А ни Сергеј не заостаје много.
Ал Шабаб је повео у 3. минуту преко Ал Џуварија, а онда је Митровић укључио моторе. Прво је дао гол у 18. минуту са пенала, а онда и у 27. минуту из лаке позиције.

Ипак, лоша вест је да је Митровић завршио утакмицу у 34. минуту због повреде, а до ње је дошло тако што се Митар сам повредио. Штета...

Напустио је српски фудбалер утакмицу храмљући и то је потенцијални проблем и за њега и за Ал Хилал, али и фудбалску репрезентацију Србије.
Надајмо се само да није ништа озбиљно. Између осталог и због тога што ускоро следи Европско првенство.