Разбуктао се дерби – два гола за два минута /фото, видео/

© Sputnik / Петар МиловановићЦрвена звезда Партизан 172. вечити дерби
Црвена звезда Партизан 172. вечити дерби - Sputnik Србија, 1920, 09.03.2024
Фудбалери Црвене звезде боље су отворили 172. вечити дерби против Партизана, а то су успели да наплате у 44. минуту голом Уроша Спајића. Међутим, одговор је стигао два минута касније од Матеуса Салдање.
Велики број прилика пропустили су фудбалери Црвене звезде који су у раној фази меча већ озбиљно претили вечитом ривалу.
Лопта никако није хтела у гол све до 44. минута када је гужву на маестралан начин искористио Урош Спајић који је левом ногом закуцао лопту у мрежу.
Једва да је прошла и два минута, Матеус Салдања искористио је одбитак и затресао је мрежу за 1:1.
Чини се да је после 45 минута овим резултатом ипак задовољнији Партизан који се у неколико ситуација „провукао“. Вечити дерби можете пратити и на Спутњику.
Голови, шансе и црвени картон – атрактивни дерби Звезде и Партизана завршен ремијем